Lokal na wynajem, Bydgoszcz

Numer zlecenia LOXY362
714 PLN
Powierzchnia:
16.7 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Po remoncie

Opis

Lokal w kompleksie usługowo-przemysłowym, w bardzo nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni.

Cały obiekt ogrodzony, monitorowany i strzeżony.
Pomieszczenie biurowe 16,71 m2, położone na pierwszym piętrze.
Biura klimatyzowane, umeblowane (możliwość w przypadku zainteresowania), z instalacją internetową (opcja skorzystania z oferty internetowej za dodatkową opłatą lub we własnym zakresie). Potężna serwerownia. Ogólnodostępna kuchnia oraz łazienka z WC.
Pomieszczenia jasne, schludne, przestronne korytarze, dużo dobrej energii.
W cenie czynszu najmu wliczone wszystkie koszty - w tym klimatyzacja i ogrzewanie, ryczałt za wodę i prąd oraz 1 miejsce parkingowe na terenie obiektu. Brama wjazdowa na pilota. Wokół terenu również spora ilość miejsc do parkowania - na pewno w przypadku klientów nie będzie z tym problemu.

W opcji za dodatkową opłatą wynajem sali konferencyjnej, wynajem dodatkowych miejsc parkingowych oraz sprzątanie biura.

Zapraszam do kontaktu po wszelkie szczegóły związane z tą wyjątkową ofertą.

Jeśli szukasz miejsca na biuro, kancelarię czy pracownię, która zapewni wszystkie udogodnienia, a zarazem będzie przystępna cenowo, jest to oferta zdecydowanie warta uwagi. Spokojna okolica, poza zatłoczonym Śródmieściem, łatwość w dojazdach, stylowy obiekt z masą udogodnień i pełne wyposażenie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Bydgoszcz
 Cena:  714 PLN
 Powierzchnia:   16.7  m2
 Liczba pokoi:  3

Anna Seroka

Kierownik biura