Atrakcyjne lokale w funkcjonującej przychodni

Lokal na sprzedaż, Kętrzyński, Kętrzyn gm, Kętrzyn

Numer zlecenia LOZE564
1 880 000 PLN 3 994 za m2
Powierzchnia:
470.7 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
1980
Stan:
Normalny

Opis

Kętrzyn - lokale przystosowane do prowadzenia apteki, gabinetów lekarskich lub pod inne usługi

Oferta obejmuje 3 niezależne kompleksy lokali o łącznej powierzchni 470,70 m2 położone na parterze i piętrze funkcjonującej przychodni zdrowia.
Pomieszczenia przystosowane są do prowadzenie apteki, gabinetów lekarskich lub pod inne usługi okołomedyczne. Wszystkie lokale posiadają 2 wejścia - jedno wspólne z przychodnią i drugie niezależne wejście z zewnątrz budynku. Dostępna jest także współdzielona z przychodnią winda. Nieruchomości znajdują się w centrum miasta, w niewielkiej odległości od dworca PKP i PKS. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie istnieje zabudowa wielorodzinna i przemysłowo-biurowa.
Wraz z lokalami zakupowany jest udział w gruncie, na którym posadowiona jest przychodnia. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości z aktualnie funkcjonującymi umowami najmu.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą ofertą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 102 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Kętrzyński, Kętrzyn gm, Kętrzyn
 Cena:  1 880 000 PLN
 Powierzchnia:   470.7  m2
 Liczba pokoi:  3

Mariola Łukowska-Juckiewicz

Lider sprzedaży