Działka na sprzedaż, Wołomiński, Marki

Numer zlecenia LUCO208
1 350 000 PLN 847 za m2
Powierzchnia:
1 593 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
240 x 118

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Marki
Lokalizacja:
Marki
Powierzchnia:
1 593 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Witaj na działce pełnej możliwości i potencjału, usytuowanej w malowniczych Markach. Działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1593 metrów kwadratowych w Markach to wyjątkowe miejsce, łączące w sobie możliwość budowy mieszkania oraz prowadzenia działalności usługowej w otoczeniu zieleni.

Położona w urokliwej okolicy, otoczona drzewami i terenami zielonymi, ta działka oferuje harmonię z naturą i spokojną atmosferę dla przyszłych mieszkańców i klientów.

Dzięki swojej wielkości i położeniu, działka ta może być idealnym miejscem zarówno dla osób poszukujących prywatnego zakątka z dala od miejskiego zgiełku, jak i dla przedsiębiorców chcących otworzyć swój biznes w przyjaznym, naturalnym otoczeniu.

Z uwagi na swoją charakterystykę, działka ta oferuje nie tylko możliwość budowy mieszkania lub domu, ale także stwarza potencjał do urządzenia przestrzeni usługowej, takiej jak kawiarnia, restauracja, salon kosmetyczny czy biuro.

Działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1593 metrów kwadratowych w Markach to nie tylko kawałek ziemi – to również historia, którą można napisać na nowo. Oferuje ona wyjątkową możliwość stworzenia harmonijnego połączenia między życiem prywatnym a biznesowym, w sercu przyrody i świeżego powietrza

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 233 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Marki
 Cena:  1 350 000 PLN
 Powierzchnia:   1 593  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Sawicka

Broker
Rating: 4.16 ?