Lokal na wynajem, Warszawa, Wilanów, Pola Wilanowskie

Numer zlecenia LUDO702
10 800 PLN
Powierzchnia:
370.0 m2
Liczba pomieszczeń:
24
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Rok budowy:
1999
Stan:
Normalny

Opis

Połowa bliźniaka znakomicie nadająca się na siedzibę firmy. Przyziemie budynku to powierzchnia 170 m kw. z czego ponad połowa to duże pomieszczenia garażowe nadające się na magazyny lub produkcję, warsztat naprawczy itp.

Na wysokim parterze oprócz pokoi biurowych znajduje się łazienka, oddzielne wc oraz duża kuchnia. Jest też serwerownia w klimatyzowanym pomieszczeniu. Przyziemie budynku oraz wysoki parter są okratowane. Pierwsze piętro to także cztery duże pokoje biurowe oraz pomieszczenia sanitarne. Na poddaszu mamy dodatkową powierzchnię gdzie urządzić można gabinety, salę konferencyjną i pokoje wypoczynkowe. wszystkie pomieszczenia biurowe wyposażone są w potrzebne okablowanie. Budynek usytuowany jest Wilanowie co gwarantuje wygodny dojazd ze wszystkich rejonów Warszawy. Dojazd asfaltową ulicą.

Polecam

Reasumując, obiekt znakomicie nadaje się na siedzibę lub przedstawicielstwo firmy każdej branży, a w szczególności na biuro projektowe lub firmę komputerową.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu