LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO !

Lokal na wynajem, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia LUMU142
4 200 PLN
Powierzchnia:
190.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1960

Opis

Lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji miasta.

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 190 m2, w centrum Tomaszowa Maz. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, 70 m2 na parterze i 120 m2 na piętrze. Istnieje jeszcze możliwość zaadoptowania pomieszczenia na piętrze o powierzchni 160 m2, co dało by łącznie powierzchnię 350 m2. Lokal znajduje się przy jednej z najruchliwszych ulic w mieście. Wejście do lokalu prosto z pasażu handlowego. Na ulicę i pasaż handlowy skierowane są duże witryny sklepowe. Lokal z przeznaczeniem pod każdy rodzaj działalności z możliwością dostosowania pod własne potrzeby. Dojazd do lokalu z dwóch stron. Polecam i zapraszam na prezentację. Cena za lokal jest ceną netto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki
 Cena:  4 200 PLN
 Powierzchnia:   190.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Krzysztof Czyż.

Kierownik biura