Garaż murowany w Szczecinku.

Obiekt na sprzedaż, Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek

Numer zlecenia LURA112
39 000 PLN   41 700 PLN   2 155 za m2
Powierzchnia:
18.1 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zespół magazynów

Opis

Cena do małej negocjacji. Zapraszam do zakupu nieruchomości!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży garażu zlokalizowanego w spokojnej okolicy. To doskonała nieruchomość dla osób poszukujących bezpiecznego miejsca do przechowywania swojego samochodu oraz narzędzi, a także do przeprowadzania różnych prac rzemieślniczych.
Powierzchnia garażu: 18,1 m2
Garaż wyposażony w kanał i zbiornik na paliwo. Nieruchomość jest podłączona do sieci elektrycznej. Garaż znajduje się w dogodnej lokalizacji, przy ul. Sikorskiego w ciągu garaży murowanych, z łatwym dostępem do głównych dróg i usług, co ułatwia korzystanie z tej nieruchomości.
Ostatnio został wymieniony dach oraz odnowione drzwi.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą unikalną ofertą, zachęcamy do kontaktu, aby umówić się na oględziny i pozyskać więcej szczegółowych informacji na temat tej nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
251 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Credipass
Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek
 Cena:  39 000 PLN
 Powierzchnia:   18.1  m2
 Liczba zabudowań:  1

Martyna Gorbacz

Kierownik biura