Działka na sprzedaż, Legionowski, Jabłonna

Numer zlecenia LURE680
1 600 000 PLN 409 za m2
Powierzchnia:
3 909 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
22,82X173,82

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Jabłonna
Lokalizacja:
Jabłonna
Powierzchnia:
3 909 m2
Media:
Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Doskonałe miejsce dla biznesu w zakresie obróbki i handlu marmurem czy granitem lub inne usługi. Działka 5909 m2 uzbrojona w media z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku biurowo - usługowo - magazynowego. Druga linia zabudowy ul. Modlińskiej. Wjazd od ul. Chotomowskiej drogą gminną.Teren nieruchomości względnie płaski, jedynie od strony południowo-zachodniej następuje wzniesienie działki, teren jest porośnięty w większości trawą. Teren działki znajduje się wg. obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie przeznaczonym pod zabudowę usług nieuciążliwych o symbolu w planie U-P. Obiekt o powierzchni zabudowy 402,74 m2 składa się z trzech elementów: Biuro, magazyn i część handlowa. Na terenie można rozlokować odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Lokalizacja nieruchomości pozwala na dobrą komunikację z trasami wylotowymi w Polskę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 943 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Jabłonna
 Cena:  1 600 000 PLN
 Powierzchnia:   3 909  m2
 Liczba pokoi:  0

Dariusz Jankowski - Dąbrowa

Agent
Rating: 4 ?