Sprzedaż, obiekt, Jeleniogórski, Kowary gm, Kowary

Numer zlecenia LUSI715
3 000 000 PLN   4 000 000 PLN   1 944 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Dla inwestorów ceniących odrestaurowane obiekty zabytkowe, ten pałac jest idealny.


Pałac posiada 15 pokoi jedno,dwu i trzy osobowych o wysokim standardzie, wszystkie z łazienkami , TV oraz dostępem do internetu.
Restauracja, bar, sala z kominkiem i sklepiona piwnica odpowiednia do spotkań w wyjątkowej atmosferze. Obiekt może być wykorzystany jako doskonała baza wypadowa w Karkonosze i malownicze Rudawy Janowickie.Ponadto może służyć jako miejsce szkoleń dla zakładów pracy, może być wykorzystane przy organizacji wesel, studniówek, imprez zamkniętych itp.
Dokonanie w 1998 roku readaptacji obiektu z zachowaniem jego głównego wyglądu , sprawiło, iż pałac może służyć przez wiele kolejnych lat i przekazywać swoje piękno kolejnym pokoleniom.

Kowary i okolice kuszą dużą ilością szlaków rowerowych, pieszych.Posiadają warunki do uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego.Nocleg w tym obiekcie po całym dniu wrażeń jest balsamem dla duszy.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 447 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
71 702 PLN