Działka na sprzedaż, Wołomiński, Radzymin gm, Wiktorów

Numer zlecenia LUTO621
1 290 000 PLN 88 za m2
Powierzchnia:
14 624 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
66x232

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Wiktorów
Lokalizacja:
Wiktorów
Powierzchnia:
14 624 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka budowlana o pow. 14 624 m2 położona jest w Wiktorowie k. Radzymina, w pobliżu trasy S8

Jest to niezwykle malownicza, cicha i spokojna okolica. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co znacznie ułatwia procedury budowy. Teren przeznaczony jest pod zabudowę usługową lub mieszkaniową jednorodzinną (symbol U/MN). Istnieje możliwość realizacji zabudowy usługowej w formie budynków wolnostojących z funkcją mieszkaniową, lokalizacji obiektów zaplecza technicznego, magazynowego, składowego, usługowego, handlowego, socjalnego i biurowego. Działka jest bardzo kształtna, teren równy, porośnięty pojedynczymi drzewami. Od strony zachodniej widoczny jest uroczy zagajnik. Działka otoczona jest ze wszech stron zielenią, co daje niezwykły klimat tej okolicy. Jest to idealne miejsce na Dom opieki lub ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy. Dojazd do działki drogą gminną, ewentualnie również dojazd od strony Starego Jankowa. Jest możliwość wykonania projektu dowolnej inwestycji zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Niewątpliwym atutem działki jest jej atrakcyjne położenie. To wyjątkowe miejsce dla ludzi ceniących naturę, ciszę i czyste środowisko.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 047 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
32 680 PLN
Wołomiński, Radzymin gm, Wiktorów
 Cena:  1 290 000 PLN
 Powierzchnia:   14 624  m2

Elżbieta Kubuj

Broker nieruchomości