Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Prażmów gm, Ustanów

Numer zlecenia LUZE485
8 100 000 PLN 389 za m2
Powierzchnia:
20 800 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
0x0

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Ustanów
Lokalizacja:
Ustanów
Powierzchnia:
20 800 m2
Media:
Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Park

Opis

DLA KONESERÓW I INWESTORÓW! Piękny kompleks parkowo -pałacowy położony 40 min od centrum Warszawy.

W skład rezydencji o pow. 20 800 m2 wchodzi park rozplanowany na wzór ogrodów historycznych. Posiada on jeden z rzadkich elementów kompozycyjnych tzw. bianaż grabowy zamykający zachodni salon ogrodowy, a także romantyczny układ ścieżek i alejek odtworzony i uzupełniony według angielsko-chińskiej sztuki kompozycyjnej parków. Rezydencja podzielona jest na część z podjazdem honorowym i część ogrodowo-parkową z pięknym widokiem na staw i "dziką promenadę" W centralnej części posiadłości znajdują się pozostałości pałacu o pow.733 m2, dla którego sporządzony jest gotowy projekt rekonstrukcji zachowujący bryłę i dekoracje architektoniczne w stylu klasycyzującym nawiązującym do neorenesansu włoskiego. Piękno pałacu z początku XX w. podkreśla zwłaszcza wystrój części środkowej budynku oraz ozdobne schody ze stylową, kamienną balustradą. Dwuspadowy dach kryty jest blachą wysokiej jakości. Wszystkie te elemnty nadają tej urokliwej rezydencji monumentalny charakter.

Projekt umożliwia swobodę kształtowania pomieszczeń i możliwość przystosowania do wybranego przeznaczenia budynku. Jest też projekt odtworzenia pobliskiego budynku, który może pełnić funkcje gospodarno-mieszkalne z 4 msc.parkingowymi i pomieszczeniami magazynowymi, a na poddaszu pokoje mieszkalne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
31 690 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
182 927 PLN
Piaseczyński, Prażmów gm, Ustanów
 Cena:  8 100 000 PLN
 Powierzchnia:   20 800  m2

Jarosław Ferek

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?