Usługi na wynajem, Radom, Borki

Numer zlecenia LYBE938
24 000 PLN
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba pomieszczeń:
9
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2023

Opis

Lokal na wynajem 600 m kw w nowo-wybudowanym budynku w centrum miasta. Na wynajem atrakcyjny lokal w nowym budynku, o powierzchni 600 m kw, na dwóch kondygnacjach. Lokal wykończony dużym nakładem finansowym, z dbałością o ogólny wygląd i klimat tego obiektu. Styl loftowy, co obecnie poszukuje wielu klientów, ceniących otwarte przestrzenie i surowy wystrój. Łazienki wykończone w nowoczesnym stylu, który długo nie będzie odbiegał od panującej mody.
Duże przeszklenia dają dużo światła dziennego i słońca, dzięki czemu wnętrze jest dobrze doświetlone, bez konieczności używania światła sztucznego, co przekłada się również na aspekt ekonomiczny.
Otwarta przestrzeń daje duże możliwości na prowadzenie działalności. Do wykorzystania dwie kondygnacje o podobnym metrażu.
Przed budynkiem znajduje się prywatny parking na ok 12 samochodów do wykorzystania dla pracowników i klientów.
Dogodny dojazd z kilku stron miasta. Dodatkowo szybki wyjazd na trasę wylotową Warszawa - Kraków.
Zapraszam na prezentację, by osobiście docenić zalety tej wyjątkowej nieruchomości. Lokal na wynajem, dwie kondygnacje po 300 m kw.
Nowoczesny wystrój pomieszczeń. Styl loft.
Duże przeszklenia w elewacji.
Przystępna cena wynajmu. Prywatny parking.
Miejsce doskonale skomunikowane ze ścisłym centrum
oraz umożliwiające szybki wyjazd na trasy wylotowe.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom, Borki
 Cena:  24 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  9

Agata Auzbiter

Ekspert
Rating: 4.02 ?