Obiekt na sprzedaż, Olsztyński, Dobre Miasto gm, Dobre Miasto

Numer zlecenia LYBY999
370 000 PLN 1 160 za m2
Powierzchnia:
319.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Budynek handlowo-usługowo-magazynowy przy głównej drodze Dobrego Miasta

Na sprzedaż oferuję trzykondygnacyjny budynek handlowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 319 metrów kw. Na około połowie parteru jest wydzielone jedno pomieszczenie i łazienka. Reszta parteru i innych kondygnacji to otwarta przestrzeń. W budynku jest zrobione nowe przyłącze prądu, zostało wymienione część okien i poprawiona część stropów i podłóg wymagająca remontu. Budynek jest podłączony do wodociągu, kanalizacji, prądu (siła) i gazu. Posiada instalację alarmową.
Nieruchomość jest położona w północnej części Dobrego Miasta przy drodze krajowej nr 51. Przed budynkiem są dostępne miejsca parkingowe.
Nieruchomość ze względu na swoje położenie i powierzchnię, może być atrakcyjnym miejscem do prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej, usługowej, handlowej.
Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów i na prezentację nieruchomości.

Dodatkowo oferujemy:
Możliwość zostawienia Państwa mieszkania w rozliczeniu,
Dobór najkorzystniejszego kredytu i ubezpieczenia.
Zapraszam.

Czy wiesz, że ponad 30 % nieruchomości sprzedajemy bez ich ogłaszania?? Jeśli chcesz kupić nieruchomość „spod lady” zadzwoń.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 535 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
10 467 PLN
Olsztyński, Dobre Miasto gm, Dobre Miasto
 Cena:  370 000 PLN
 Powierzchnia:   319.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Krzysztof Kowalski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?