Działka na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Łomianki gm, Dziekanów Polski

Numer zlecenia LYKE543
1 599 000 PLN   4 812 000 PLN   100 za m2
Powierzchnia:
16 037.0 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
33x485

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Dziekanów polski
Lokalizacja:
Dziekanów polski
Powierzchnia:
16 037.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Atrakcyjny teren w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy z bardzo dobrym dojazdem do centrum dla dewelopera chcącego zbudować osiedle domów jednorodzinnych, bliźniaków lub szeregowców.

Składa się z dwóch działek należących do dwóch właścicieli, którzy chcą zbyć obie nieruchomości jednemu nabywcy ze względu na uwarunkowania sytuacyjne. Obie działki połączone mają dostęp do drogi asfaltowej i odpowiednią szerokość, aby wydzielić drogę wewnętrzną i działki pod poszczególne odrębne budynki. W drodze znajdują się wszystkie media: prąd, gaz. Planowana jest kanalizacja i woda. Obecnie teren ten nie jest objęty planem miejscowym, ale przeznaczony ogólnie pod budownictwo mieszkaniowe i nie jest terenem zalewowym, ani podmokłym.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 256 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
39 620 PLN