Obiekt na sprzedaż, Nowosądecki, Muszyna gm, Żegiestów

Numer zlecenia LYRO251
1 780 000 PLN 2 373 za m2
Powierzchnia:
750.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Willa SPA-PENSJONAT położona na szlaku wód mineralnych w Beskidzie Sądeckim.


Zlokalizowana w pobliżu znanych uzdrowisk: Krynicy-Zdrój, Piwnicznej-Zdrój, w pobliżu licznych szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich, w dolinie Popradu - Willa to nie tylko ośrodek wypoczynkowy w Beskidzie Sądeckim, to miejsce stworzone z myślą o głębokim wypoczynku, ogólnej poprawie zdrowia. Obiekt oferuje 12 funkcjonalnych pokoi 1 i 2-osobowych (w tym 2 apartamenty), 3-osobowe studia (pokój 1-osobowy i 2-osobowy), wszystkie wyposażone w TV oraz Internet WiFi, taras słoneczny, biblioteczkę, salę gimnastyczną, parking. Kameralny pensjonat położony nad rzeką Poprad w uzdrowiskowej miejscowości Żegiestów Zdrój. W pobliżu znajdują się źródła wody mineralnej, polecanej między innymi dla osób z problemami układu pokarmowego. Wielość szlaków pieszych, rowerowych, konnych, wodnych, nartostrady i wyciągi, stadniny koni, hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, spływy rzeczne, kąpieliska i sporty wodne - tworzą na terenie sądecczyzny doskonałą bazę turystyczną.


Uzdrowiska rozsiane po górskich dolinach, słynne nie tylko w Polsce zachęcają kuracjuszy do przyjazdu. Wymienić tu można te najsłynniejsze: Krynica-Zdrój, Piwniczna-Zdrój, Muszyna Zdrój, Szczawnica-Zdrój czy urokliwe gminy i wsie, jak: Tylicz, Rytro, Łomnica-Zdrój, Wierchomla.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 385 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
43 685 PLN
Nowosądecki, Muszyna gm, Żegiestów
 Cena:  1 780 000 PLN
 Powierzchnia:   750.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Konrad Adamczyk

Kierownik biura