Działka na sprzedaż, Ciechanowski, Glinojeck gm, Zalesie

Numer zlecenia LYSE320
80 000 PLN 16 za m2
Powierzchnia:
5 143 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
175/32

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Zalesie
Lokalizacja:
Zalesie
Powierzchnia:
5 143 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka w m. Zalesie to doskonała lokata kapitału. Doskonałe zastosowanie działek dla rolnictwa.

Ofertę stanowi nieruchomości leśna. Położona jest w miejscowości Zalesie. Działka położona jest w bezpośredniej bliskości do drogi krajowej numer DK60 pomiędzy Glinojeckiem (4 km), a Ciechanowem (16 km). Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe placówki handlowo-usługowe są w Glinojecku. Działki nadają się w działalności rolniczej jako produkcja leśna (produkcja drewna). Można działkę zakupić jako lokata kapitału i wydzierżawić ją osobie zajmującej się działalnością rolniczą. Działki mogą być wykorzystane pod budowę obiektów w ramach działalności gospodarczej (magazyny, sklepy inne). Wielkość działki to 5143 m/2.

Zakup działki może stanowić doskonałą lokatę kapitału. Działka ma niewątpliwy walor dostępu do drogi publicznej (asfaltowej) i wykorzystana może być w celach biznesowych. Działki można wykorzystać również do działalności rolniczej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
547 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Ciechanowski, Glinojeck gm, Zalesie
 Cena:  80 000 PLN
 Powierzchnia:   5 143  m2

Jacek Głowacki

Kierownik biura