Lokal na sprzedaż, Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto

Numer zlecenia LYWE343
1 890 000 PLN 16 579 za m2
Powierzchnia:
114.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1949
Stan:
Normalny

Opis

Słynny, istniejący od 1990 roku pub na Mariensztacie, może być Twoją własnością.

Nieruchomość położona jest na rynku i ma łączną powierzchnię 166m2. Własność stanowi 114m2, a 52m2 jest najmowane od Miasta St. Warszawy. Najmowany jest także ogródek 40m2 w podcieniach kamienicy, gdzie mieści się lokal. Pub składa się z sali głównej i bocznej oraz pomieszczeń gospodarczych, które są usytuowane na parterze. Natomiast na poziomie -1 znajdują się dwie mniejsze sale, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze oraz toalety. W sali głównej usytuowany jest centralny, okazały bar. Wnętrze i tradycja istnienia tego miejsca tworzą niepowtarzalny klimat. Lokal jest komfortowy i wygodny – odpowiedni do przyjmowania gości w poszanowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Pub i jego marka to gotowa do przejęcia i rozwoju inwestycja.
Pub ma aktualne pozwolenie na alkohol. Wszystkie media są miejskie. Doskonała lokalizacja między Starym Miastem, a szlakiem Bulwarów Wiślanych sprawia, że miejsce odwiedzają liczni turyści i warszawiacy. Polecam !


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 842 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maciej Kurant
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
46 156 PLN
Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto
 Cena:  1 890 000 PLN
 Powierzchnia:   114.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Michał Wysocki

Agent nieruchomości