Usługi na wynajem, żarski, Żary

Numer zlecenia LYXU627
1 800 PLN
Powierzchnia:
84.5 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1900

Opis

Oferujemy do wynajmu lokal po sklepie Outlet "Second Hand" - ewentualnie z towarem. W pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia działalności. Aktualne wyposażenie, półki, wieszaki i wystawa wystarczające do przechowywania i ekspozycji kilku tysięcy sztuk odzieży i akcesoriów.

Powierzchnia: 84,5 m2
Lokal składa się z przestronnej przestrzeni sprzedażowej oraz dodatkowych pomieszczeń magazynowych i zaplecza socjalnego.
Do lokalu przynależy także piwnica.
Przyjazny układ przestrzeni zapewnia komfort zarówno dla klientów, jak i personelu.
Dogodna lokalizacja przy ulicy Okrzei, gwarantująca dużą widoczność i łatwy dostęp dla klientów.
Istnieje także możliwość zakupu samych ubrań. Cena do negocjacji.

Można także składać oferty zakupu lokalu.

Zapraszamy do współpracy!

Biuro Metrohouse razem we współpracy z ekspertem kredytowym Credipass proponuje Państwu BEZPŁATNĄ usługę badania zdolności kredytowej.oraz dostępności ofert kredytowania nieruchomości z kilkunastu wiodących banków w Polsce.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

żarski, Żary
 Cena:  1 800 PLN
 Powierzchnia:   84.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Piotr Stępień

Kierownik