Działka na sprzedaż, Sochaczewski, Sochaczew gm, Kuznocin

Numer zlecenia LYZY251
250 000 PLN 275 za m2
Powierzchnia:
909 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
28x32

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Kuznocin
Lokalizacja:
Kuznocin
Powierzchnia:
909 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Metalowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka budowlana, w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, gaz przewodowy, energia elektryczna).

Działka budowlana, w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, gaz przewodowy, energia elektryczna) w całości ogrodzona, wyrównana, z dobrze utrzymaną nawierzchnia trawiastą. Działka narożna, z dwóch stron dostęp do gminnych dróg o nawierzchni asfaltowej, z automatycznym nawadnianiem. Położenie w odległości ok. 100 m od granic Sochaczewa i ok. 250 m od rz. Bzury jest dodatkowym atutem. W pobliżu sklep, a w Sochaczewie markety, szkoły i inne punkty usługowe. 1.2 km od działki przebiega DK 92, a kilkanaście kilometrów autostrada A 2, zapewniająca doskonałą komunikację z Warszawą i Łodzią. Zapraszam do oglądania.

Działka budowlana, w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, gaz przewodowy, energia elektryczna) w całości ogrodzona, wyrównana, z dobrze utrzymaną nawierzchnia trawiastą. Działka narożna, z dwóch stron dostęp do gminnych dróg o nawierzchni asfaltowej, z automatycznym nawadnianiem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
978 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 477 PLN
Sochaczewski, Sochaczew gm, Kuznocin
 Cena:  250 000 PLN
 Powierzchnia:   909  m2

Leszek Trębski

Kierownik biura