Lokal na wynajem, Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie

Numer zlecenia MABE533
48 800 PLN
Powierzchnia:
244.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2003

Opis

Lokalizacja z prawdopodobnie największym ruchem pieszych we Wrocławiu, trasa Galeria Dom. - Rynek.

Lokal jest usytuowany w prestiżowym budynku, całkowicie odnowionym w 2003 roku, przy samym ciągu pieszym ulicy Oławskiej. Posiada sporą podwójną witrynę oraz powierzchnię pozwalającą pomieścić większą salę obsługi klientów oraz solidne zaplecze z gabinetem.
Jest również drugie wejście od tyłu budynku, gdzie znajduje się dziedziniec co umożliwia np. wyjście na przerwę bez przechodzenia przez salę obsługi klientów, lub komfortowe dostarczenie zapasów.

Sprawdzi się doskonale jako restauracja, kawiarnia, oddział banku czy lokal handlowy.

Miejsca, w którym znajduje się budynek nie trzeba zbytnio przybliżać, bo kto choć raz był na wrocławskim Rynku z pewnością przechodził przez ulicę Oławską. Jest to miejsce tętniące życiem za dnia oraz nocą. Wokół wiele sklepów, restauracje, kawiarnie, sklepy z najróżniejszymi artykułami od spożywczych po pamiątki z Wrocławia, a nawet broń sportową.

W okolicy oddziały banków, siedziby firm w prestiżowych lokalizacjach (Rynek, Szewska, Oławska).

Jeśli poszukują Państwo innego lokalu, z chęcią pomogę.
Serdecznie polecam!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie
 Cena:  48 800 PLN
 Powierzchnia:   244.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Izabela Żygadło

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?