Lokal na wynajem, Warszawa, Śródmieście

Numer zlecenia MACE974
8 500 PLN   11 500 PLN  
Powierzchnia:
153.4 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Piętro:
3/12
Struktura:
Rok budowy:
2001
Stan:
Wysoki standard

Opis

Biuro z oddzielnymi gabinetami w bezpośrednim sąsiedztwie placu Grzybowskiego i Parku Mirowskiego.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową oferta wynajmu biura w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej.

Na ponad 150 m^2 powierzchni składają się:
- recepcja
- 5 gabinetów
- salka konferencyjna
- pomieszczenie socjalne
- serwerownia
- archiwum
- WC

Nowoczesny i klimatyzowany budynek o wysokim standardzie wykończenia. Wysokie, przestrzenne biuro o dużych możliwościach aranżacyjnych, dostosowane do pracy dla nawet 10 osób.

W cenie najmu zostało ujęte jedno miejsce parkingowe. Dodatkowo płatne: opłaty eksploatacyjne + konserwacja klimatyzacji + energia elektryczna.

Świetne położenie w otulinie Parku Mirowskiego i w pobliżu Ogrodu Saskiego. Bliskość komunikacji wszystkich typów (metro, tramwaje, autobusy, Dworzec Centralny) oraz infrastruktury miejskiej - CH Złote Tarasy, liczne restauracje i kawiarnie oraz punkty usługowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  8 500 PLN
 Powierzchnia:   153.4  m2
 Liczba pokoi:  13

Kamil Nowatkiewicz

Kierownik biura