Dom na wynajem, Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno

Numer zlecenia MAFY948
4 000 PLN
Powierzchnia:
279.8 m2
Liczba pokoi:
9
Liczba pięter:
2
Struktura:
Silikat
Rok budowy:
2000
Stan:
Do odnowienia

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Piaseczno
Ulica:
Powierzchnia:
279.8 m2
Liczba pięter:
2
Pokoje:
9
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Silikat
Rodzaj budynku:
Segment skrajny
Ogrzewanie:
Kominkowe
Dojazd:
Droga osiedlowa
Rok budowy
2000
Wielkość działki:
240 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Polecam segment skrajny do wynajęcia dla rodziny lub firmy.

Duży skrajny segment o powierzchni 220 m 2 i ogrodem 240 m 2. Na trzech kondygnacjach domu znajduje się :7 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie. W związku z tym mogą być 3 oddzielne mieszkania.
Segment posiada wszystkie media miejskie. Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem nadmuchu oraz elektryczne. Dom można odnowić a ogród zagospodarować w/g uznania. Do użytku przeznaczony jest również duży garaż ( 25 m 2 ),oraz komórka. Niewątpliwym atutem jest fakt iż segment położony jest na skraju osiedla, ogródek wychodzi na plac zabaw i szeroką drogę przeciwpożarową. Przed domem jest 6 miejsc postojowych. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy ( Biedronka po drugiej stronie ulicy). Przystanek autobusowy 200 m, skąd autobusem miejskim można dojechać do Warszawy.

Firmy mogą wynająć dom również dla swoich pracowników. Ponadto jest możliwość składowania różnego rodzaju materiałów w bardzo dużym garażu oraz, przybudówce lub bezpośrednio na ogrodzonej działce. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Piasecznem jak i Warszawą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno
 Cena:  4 000 PLN
 Powierzchnia:   279.8  m2
 Liczba pokoi:  9

Grażyna Rejman

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?