Atrakcyjna działka na Mazurach. Linia brzegowa.

Działka na sprzedaż, Szczycieński, Szczytno gm, Jęcznik

Numer zlecenia MAKA066
275 055 PLN 55 za m2
Powierzchnia:
5 001 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
32/188

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Jęcznik
Lokalizacja:
Jęcznik
Powierzchnia:
5 001 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka z zejściem do jeziora Białego w miejscowości Jęcznik, powiat szczycieński, Mazury. 0,5 ha.

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o łącznej powierzchni 0,5 ha. Nieruchomość oznaczona na geoportalu 30/11. Działka została oczyszczona, wykarczowana oraz wyrównana. Nieruchomość jest lekko pochylona w kierunku jeziora Białego. Działka w kształcie prostokąta. Udział w drodze gruntowej dojazdowej. Dojazd z drogi szutrowej do polnej 600 metrów. Dostępne media: prąd w linii działki. Właściciel jest w trakcie załatwiania warunków zabudowy dla tej nieruchomości. Klasa ziemi: VI. Działka znajduje się 270 metrów od Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. Do najbliższego miasta jest około 10 km (Szczytno). W bliskiej odległości od prezentowanej działki znajdują się liczne jeziora, w tym m.in.: jezioro Kiełbrak Mały (250 m); jezioro Sasek Wielki (2 km); jezioro Gromskie (3 km); jezioro Leleskie (5 km). Możliwość kupienia też drugiej działki. Cena do negocjacji.

Działka rolna z linią brzegową jeziora Białego, oczyszczona, wyrównana. Jeśli chciałbyś zainwestować swój kapitał w oferowaną nieruchomość zapraszam do kontaktu. Możliwość kupienia obu działek, każda po 0,5 ha czyli 1 ha ziemi z linią brzegową jeziora.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 881 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Szczycieński, Szczytno gm, Jęcznik
 Cena:  275 055 PLN
 Powierzchnia:   5 001  m2

Dominika Darmofał

Doradca ds. nieruchomości