Lokal na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia MANE294
499 760 PLN 8 000 za m2
Powierzchnia:
62.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
2/4
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
2019
Stan:
Deweloperski

Opis

Lokal biurowy bezpośrednio od dewelopera z pełnym odliczeniem 23% Vat-u.

Doskonała propozycja dla poszukujących lokalu biurowego do prowadzenia działalności lub pod wynajem. Lokalizacja przy jednej z głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego Marsa/Grochowska. Budynek mieszkalny w którym wydzielono część biurową. Nowoczesne windy, ochrona z monitoringiem. Dobra infrastruktura wokół, a w parterze budynku handel i usługi. Lokal do własnej aranżacji, instalacje wod-kan doprowadzone do lokalu, grzejniki co, instalacje elektryczne doprowadzone do tablicy głównej, posadzki bez podkładu. Okna pcv z nawiewnikami. wysokość lokalu po wylaniu posadzek 2,7 m.

Dysponujemy innymi lokalami o podobnej powierzchni w tej inwestycji, na tej samej kondygnacji oraz na wyższej. w ofercie również lokal 400m.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 074 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 701 PLN
Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  499 760 PLN
 Powierzchnia:   62.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura