Wielofunkcyjny OBIEKT HOTELOWY super lokalizacja

Obiekt na sprzedaż, Będzin, Małobądz, Żeromskiego

Numer zlecenia MASA479
8 500 000 PLN 2 751 za m2
Powierzchnia:
3 090.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Hotel

Opis

Wielofunkyjny Obiekt Hotelowy z restauracjami, salami konferencyjnymi w atrakcyjnej lokalizacji.

Obiekt hotelowy z restauracjami, mniejszą gastronomią, salami konferencyjnymi
Prezentujemy duży wielofunkcyjny hotel z restauracjami, salami bankietowymi, salami konferencyjnymi. Doskonały dojazd, przy głownej drodze tranzytowej Katowice - Częstochowa.
Obiekt w pełni działający, organizujący bankiety, duże wesela, konferencje biznesowe. 76 pokoi hotelowych pozwala na przenocowanie gości podczas imprez, zjazdów. Pojemność hotelu to 136 miejsc noclegowych. Sala bankietowa może organizować imprezy na 250 osób, a takze inne 3 mniejsze sale bankietowo - szkoleniowe stanowią niezaprzeczalny potencjał obiektu. Budynek posiada łączną powierzchnię użyt. 3090 m2.
Dostępne sa pokoje jedno - dwu - trzy i czteroosobowe. Obiekt monitorowany posiada całodobową ochronę. W hotelu funcjonuje system recepcji elektronicznej. Hotel obsługiwany jest na portalu Booking.com
W pobliżu znajdują się dwie stacje benzynowe z parkingami dla pojazdów ciężarowych TIR. Do lotniska Katowice - Pyrzowice jest 18 km

Jedną z największych zalet przedmiotowej nieruchomości jest niewątpliwie jej dogodne położenie, bezpośrednio przy zbiegu głównych arterii komunikacyjnych województwa śląskiego: Katowic - Sosnowca - Będzina, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Czeladzi.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
54 714 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Będzin, Małobądz, Małobądz, Żeromskiego
 Cena:  8 500 000 PLN
 Powierzchnia:   3 090.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Tomasz Seweryn

Kierownik biura