Działka na sprzedaż, Przasnyski, Mącice

Numer zlecenia MATY077
44 000 PLN 44 za m2
Powierzchnia:
1 011 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
22x46

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Mącice
Lokalizacja:
Mącice
Powierzchnia:
1 011 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Już dziś ten kawałek ziemi może należeć do Ciebie!!! Wspaniały pomysł na wypoczynek w cieniu drzew.Działka wielkości 1011m2 z bezpośrednim sąsiedztwem lasu i jego cudownego wpływu na Nasze zdrowie!!!!.Działka posiada prąd w drodze oraz skrzynkę, co daje możliwość wykorzystania jej w celach rekreacyjna.Przez działkę obecnie przechodzi dzika droga ,jednak miedzy sąsiednimi działkami podział oraz rodzaj podłoża umożliwia poprowadzenie drogi poza granicami działki. Otoczenie Sosnowych lasów zapewnia cień latem ,oraz chroni przed wiatrem. Działka znajduje się na granicy kompleksu leśnego ,i prowadzi do niej droga gruntowa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
301 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Przasnyski, Mącice
 Cena:  44 000 PLN
 Powierzchnia:   1 011  m2
 Liczba pokoi:  0

Igor Wojdyga

Broker