Lokal na sprzedaż, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia MAZY166
499 000 PLN 3 983 za m2
Powierzchnia:
125.3 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
1993

Opis

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z częścią mieszkalną w Działdowie przy ul. Nidzickiej

Przedstawiamy Państwu budynek usługowo – mieszkalny w zabudowie zwartej, podpiwniczony, piętrowy, położony w miejscowości Działdowo, ul. Nidzicka. Jest to budynek wielofunkcyjny z częścią handlowo- usługową na parterze (z niezależnym wejściem) oraz z częścią mieszkalną na piętrze .W pobliżu sklepy spożywcze, odzieżowe ,obiekty usługowe i handlowo usługowe, gabinety lekarskie,apteki poczta, kwiaciarnie,restauracje. W budynku można wyróżnić następujące pomieszczenia: PARTER: składający się z trzech pomieszczeń oraz wc o łącznej powierzchni użytkowej 38,49 mkw . PIĘTRO: Lokal mieszkalny, składającego się z dwóch pokoi,kuchni ,łazienki +wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 38,56 mkw do którego przynależą: udział wynoszący 1/2 części w klatce schodowej o całkowitej powierzchni 6,15 mkw ,4 pomieszczenia w piwnicy o łącznej pow.użytkowej 37,29 mkw( udział 1/2 części w klatce schodowej do piwnicy o całkowitej pow.4,75 m2. Działka o pow.0,0324 ha.


Dojazd do nieruchomości drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej – ul. Nidzicka.
Ogrzewanie- istniejące gazowe. Piec c.o usytuowany w piwnicy budynku służy do ogrzania zarówno pomieszczeń usługowych jak i pomieszczeń na pietrze.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 212 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  499 000 PLN
 Powierzchnia:   125.3  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Katarzyna Fritzsche

Kierownik biura