Sprzedaż, lokal, Płock

Numer zlecenia MECE837
639 000 PLN 2 731 za m2
Powierzchnia:
234.0 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Do odnowienia

Opis

Do sprzedania inwestycyjny teren, wraz z zabudowaniami użytkowymi, w Centrum Płocka!!!


Budynek zlokalizowany przy jednej z głównych arterii miasta, z bardzo dużym ruchem kołowym i pieszym. W sąsiedztwie budynki użyteczności publicznej, punkty handlowo-usługowe oraz tereny rekreacyjne.
Przed budynkiem dostępne miejsca parkingowe,

Istnieje możliwość zakupu sąsiednich nieruchomości na cele inwestycyjne bądź prowadzenia działalności komercyjnej (np. w branży hotelarskiej, garmażeryjnej, handlowo-usługowej).

UWAGA!!!!
Możliwość zaadoptowania planów właścicieli na zabudowę usługowo-mieszkalną i zagospodarowanie terenu (wraz z opracowaniami pracowni architektonicznej)!!! - cały ten projekt zyskał akceptację władz miasta oraz Miejskiego Architekta, z którym koncepcja ta była konsultowana na etapie jej powstawania.


Nieruchomość obecnie wykorzystywana jako pracownia znanego artysty (stąd artystyczny "chaos" na zdjęciach).Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 651 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Karolina Sieraczkiewicz
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
17 170 PLN