Doskonały budynek na szkołę lub małą przychodnię

Lokal na wynajem, Toruń pow, Toruń gm, Toruń

Numer zlecenia MEGI096
11 000 PLN   11 001 PLN  
Powierzchnia:
372.0 m2
Liczba pokoi:
17
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Budynek zlokalizowany bardzo blisko Toruńskiej Starówki, z dużą liczbą miejsc parkingowych.

Budynek ze wszystkimi udogodnieniami i odbiorami które są potrzebne do prowadzenia szkoły. Budynek składa się z dwóch kondygnacji i łącznie aż 7 pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Dodatkowym udogodnieniem jest cała infrastruktura techniczna do prowadzenia zajęć lekcyjnych: instalacje kablowe pod projektory, światłowód czy klimatyzatory, serwer, krzesła i biurka.

Ogromną zaletą są również panele fotowoltaiczne, zainstalowane na budynku, co znacznie obniży koszta poboru energii elektrycznej.

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z pomocy właściciela budynku, który może uczestniczyć czynnie w otwieraniu placówki edukacyjnej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu można poznać, ścieżki składania dokumentacji do dofinansowania, otwierania nowych kierunków i skorzystania z ponad 20 letniej wiedzy w tym zakresie.

Specyficzna nieruchomość, bardzo dobrze wyposażona możliwa do wynajęcia za 11 000 zł brutto/msc.
Nie zwlekaj umów się na prezentację już dziś.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruń pow, Toruń gm, Toruń
 Cena:  11 000 PLN
 Powierzchnia:   372.0  m2
 Liczba pokoi:  17

Patryk Kubacki

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?