Lokal na sprzedaż, Kętrzyński, Reszel gm, Święta Lipka

Numer zlecenia MEGY526
350 000 PLN 2 917 za m2
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1995

Opis

Na sprzedaż lokal usługowo mieszkalny na dowolne przeznaczenie.Vis a vis Sanktuarium w Św.Lipce

Okazja!Na sprzedaż lokal usługowo mieszkalny w centrum Św.Lipki, dotychczas użytkowany jako centrum sprzedaż rękodzieła.Lokal z pełnym zapleczem mieszkalno-socjalnym może spełniać dotychczasowa rolę lub być przeznaczony na inny rodzaj działalności:bank,usługi,gastronomia,zakwaterowanie,najem krótko i długoterminowy. Lokal posiada dwa niezależne wejścia. Może służyć jako segment mieszkalny dla rodziny lub można go podzielić na dwie niezależne jednostki mieszkalne o pow.50 m2.Lokal z witrynami oprócz pomieszczenia na ekspozycje oferty handlowej,kuchni i pomieszczeń do magazynowania na parterze, posiada na piętrze dwie sypialnie łazienkę wyjście na strych nieużytkowy( Z OKNEM !!!)o pow.ok 20m2,który można zaadoptować na dodatkową powierzchnię mieszkalną.Okazja inwestycyjna w jednym z najbardziej znanych miejsc w Polsce z przepięknym widokiem na jezioro oraz sanktuarium w Św.Lipce. Oferta dedykowana dla inwestorów z branży handlowej lub dla osób chcących trwale przenieść się na Mazury

OKAZJA !!! Święta Lipka. Atrakcyjna nieruchomość z bardzo dużym potencjałem.Segment handlowo-mieszkalny w atrakcyjnej cenie!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 452 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 969 PLN
Kętrzyński, Reszel gm, Święta Lipka
 Cena:  350 000 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura