Działka na sprzedaż, Olsztyński, Dywity gm, Brąswałd

Numer zlecenia MEJY323
499 000 PLN   1 500 000 PLN   50 za m2
Powierzchnia:
9 980 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
200x50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Brąswałd
Lokalizacja:
Brąswałd
Powierzchnia:
9 980 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Oferuję na sprzedaż malowniczo usytuowaną działkę w Brąswałdzie.

Działka rolna o powierzchni 0,99 ha z warunkami zabudowy zagrodowej, łatwy dostęp do sieci elektroenergetycznej. Teren nieruchomości jest zawsze nasłoneczniony. Niewątpliwą gratką dla grzybiarzy jest las na terenie działki. Istnieje też możliwość wycięcia lasu.

Teren działki położony jest przy starym korycie Łyny, co tworzy unikalny mikroklimat. Można stąd obserwować żurawie, a bliżej lasu przy Łynie czasami gniazda mają łabędzie. Teren nie jest zalewowy.

Ustronne usytuowanie działki na malowniczych terenach powoduje, że nieruchomość nadaje się do zamieszkania na stałe lub pod inwestycję agroturystyczną, np. ze stadniną koni. Okolica jest cicha, sąsiedzi spokojni, co sprawia, że miejsce jest idealne, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Oprócz niewątpliwych uroków wsi Brąswałd działka położona jest zaledwie 8 km od Olsztyna, a droga prowadząca do niej jest zimą odśnieżana.

Miejsce sprawdzi się jako inwestycja, jako że jest idealne dla osób ceniących sobie uroki przyrody, ciszę i spokój, a jednocześnie chcących pozostać blisko miasta.

Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiednich działek o podobnym areale.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 952 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Alicja Boguta
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 682 PLN
Olsztyński, Dywity gm, Brąswałd
 Cena:  499 000 PLN
 Powierzchnia:   9 980  m2

Alicja Boguta

Kierownik biura