Obiekt na wynajem, Żyrardowski, Żyrardów gm, Żyrardów

Numer zlecenia MEKI427
8 750 PLN
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Wspaniały, nowy lokal przy ruchliwym ciągu pieszym. Idealne miejsce dla banku, drogerii, kancelarii czy innych placówek o charakterze handlowo - usługowym.

Lokal nowo zbudowany z możliwością dowolnej adaptacji z panelową regulacją powierzchni lokalu. Lokal wyposażony w zaplecze, sanitariaty, pokój konferencyjny, windę i wszystkie inne urządzenia niezbędne do prowadzenia w nim działalności przez wielu użytkowników. Ogromne witryny wychodzące na trakt pieszy pozwalają na kontakt z potencjalnymi Klientami. Do lokalu od ulicy prowadzą dwa niezależne wejścia. Istnieje możliwość przygotowania parkingu o powierzchni 500 m2 na sąsiedniej działce. Idealne miejsce dla banku, siedziby firmy czy ekskluzywnego sklepu. Możliwość dostosowania lokalu do wymogów Klienta.

Budynek wpleciony w starą architekturę z początków wieku. Dzięki takiemu połączeniu w otoczeniu panuje klimat Żyrardowa z czasów Ziemi Obiecanej.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu