Lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, Gaj

Numer zlecenia MELE929
1 170 000 PLN 11 471 za m2
Powierzchnia:
102.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2009

Opis

Lokal do dowolnej aranżacji w biurowcu Kukuczki 5 - z witryną na sklep, restaurację, przychodnię

UKŁAD LOKALU: Lokal parterowy o łącznej powierzchni 102 m2. W lokalu zaprojektowana jest duża sala sprzedaży, zaplecza oraz toaleta.

STANDARD: Lokal w stanie do adaptacji z dużymi witrynami przystosowany pod działalność gastronomiczną oraz usługowo-handlową. Wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie, wentylacyjną.

OKOLICA: Lokal na parterze biurowca na ul. Kukuczki. Dzięki temu, że lokal znajduje się w ciągu komunikacyjnym gwarantuje to ekspozycję zarówno dla mieszkańców jak i spacerowiczów. W pobliżu osiedla o dużej ilości mieszkań. Blisko przystanek autobusowy, wiele innych lokali usługowych.

Dzięki temu, że lokal znajduje się w budynku o przeznaczeniu biurowym, wysoka jest funkcjonalność pomieszczenia. Doskonały wybór na restaurację, przychodnię, przedszkole lub inne usługi,

Dodatkowo można dokupić 4 miejsca w garażu podziemnym (dwa obligatoryjnie).

Osiedle Gaj zamknięte jest od północy ulicą Armii Krajowej, od południa linią kolejową i od zachodu ulicą Spiską.Jest to prestiżowe osiedle skąd blisko zarówno od centrum Wrocławia jak i na Wojszyce czy Ołtaszyn.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 531 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław, Krzyki, Gaj
 Cena:  1 170 000 PLN
 Powierzchnia:   102.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Karolina Górska

Kierownik biura