Działka na sprzedaż, Wyszkowski, Popowo-Letnisko

Numer zlecenia MESA464
215 000 PLN 86 za m2
Powierzchnia:
2 505 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
36x66

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Popowo-Letnisko
Lokalizacja:
Popowo-Letnisko
Powierzchnia:
2 505 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Urokliwa działka idealna pod zabudowę letniskową. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki w miejscowości Popowo Letnisko (gm.Somianka).Nieruchomość umiejscowiona jest bezpośrednio w lesie sosnowym co niewątpliwie dodaje jej uroku.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę letniskową .Przyłącze prądu znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości .Powierzchnia działki wynosi 2505 m2 ,a wymiary to (36X66).Budując domek na tej działce możemy cieszyć się prywatnością oraz bliskością przyrody .W sąsiedztwie dominuje pojedyncza zabudowa letniskowa oraz całoroczna .Jest to cicha i spokojna okolica idealna do wypoczynku z dala od zgiełku miast.W pobliżu rzeki Narew (4 km ) oraz rzeki Bug (5 km ).
Lokalizacja Serock (9 km ) , Wyszków (20 km) , Warszawa (około 50 km) Jeżeli szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domku letniskowego ta oferta jest dla Ciebie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 470 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Wyszkowski, Popowo-Letnisko
 Cena:  215 000 PLN
 Powierzchnia:   2 505  m2
 Liczba pokoi:  0

Julia Smolińska

Agent
Rating: 4.46 ?