Lokal na sprzedaż, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia METI132
690 000 PLN 2 323 za m2
Powierzchnia:
297.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1999
Stan:
Normalny

Opis

Do sprzedania pawilon handlowy o powierzchni 297 mkw w bardzo dobrej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Nabywając pawilon, nowy właściciel dostaje w posiadanie: sklep spożywczy z całym asortymentem- ogólna powierzchnia to ok 54 mkw + zaplecze 30 mkw (pod powierzchnią sklepu i zaplecza piwnica o powierzchni ok 109 mkw), lokal 112 mkw, lokal 112 mkw na poziomie - 0,5 obecnie oba te lokale z najemcami oraz jeden lokal ok 30 mkw gotowy do wynajęcia.

Lokal pozostały do wynajęcia nadaje się na sklep, punkt obsługi klienta, pracownię, pocztę. Obecnie w tym ciągu handlowym znajduje się sklep spożywczy, piekarnia oraz sklep z odzieżą używaną. Działka 390 mkw oraz dwie przyległe działki będące własnością wspólną i do użytku wspólnego o powierzchni 156 mkw oraz 32 mkw. Droga dojazdowa asfaltowa. Ogrzewanie własne na gaz miejski. Zapraszam do prezentacji. Ciekawa inwestycja!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 863 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
18 441 PLN