Lokal na wynajem, Warszawa, Włochy, Raków

Numer zlecenia MEWA438
2 000 PLN
Powierzchnia:
32.3 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2020

Opis

Nowoczesne osiedle w pobliży węzła Łopuszańska/ Al. Krakowska. Blisko do targowiska na Bakalarskiej.

Inwestycja Apartamenty Raków mieści się na styku dwóch dzielnic, Włochy i Ochota. Miejsce doskonale skomunikowane. Nowy budynek mieszkalny w którego parterze znajdują się lokale użytkowe. Lokal z dużymi witrynami, dobrze doświetlony, a jednocześnie doskonale widoczny od strony ulicy. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe ogólno dostępne. Lokal w standardzie deweloperskim, składa się z przestrzeni ekspozycyjnej około 24m, oraz zaplecza w którym jest pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym oraz łazienka. Stolarka aluminiowa. Wysokość lokalu 3,40m, w jednym miejscu 2,90m. Lokal w standardzie deweloperskim, ale dla zdecydowanego najemcy może zostać wykończony. Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem. Czynsz administracyjny około 400 złotych.

W sąsiedztwie osiedla powstają nowe budynki, ale w istniejących brak jest lokali użytkowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Włochy, Raków
 Cena:  2 000 PLN
 Powierzchnia:   32.3  m2
 Liczba pokoi:  4

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura