Działka na sprzedaż, Miński, Górki

Numer zlecenia MEWU261
210 000 PLN 296 za m2
Powierzchnia:
710 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
17/42

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Górki
Lokalizacja:
Górki
Powierzchnia:
710 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Niepowtarzalna oferta zakupu działki w komfortowej lokalizacji, blisko lasu Działka jest położona blisko lasu, w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko drogi dojazdowej do Warszawy, gdzie obecnie dojazd nie jest problemem. Dwie drogi dojazdowe, w okolicy tylko domy jednorodzinne. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Działka jest położona blisko lasu, w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko drogi dojazdowej do Warszawy, gdzie obecnie dojazd nie jest problemem. Dwie drogi dojazdowe, w okolicy tylko domy jednorodzinne. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub osób, które poszukują spokoju lub miejsca na działkę

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 436 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Miński, Górki
 Cena:  210 000 PLN
 Powierzchnia:   710  m2
 Liczba pokoi:  0

Aleksandra Krzewińska

Agent