Usługi na wynajem, Włocławski, Kowal

Numer zlecenia MIBU168
2 500 PLN
Powierzchnia:
170.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:

Opis

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość na sklep - punkt obsługi klienta - gastronomię - CENTRUM miasta Sprzedam lokal w KOWALU koło Włocławka o pow. 170 m2. Super lokalizacja w centrum miasta, miejsca parkingowe oraz jasne i przestronne wnętrze dostosowane do prawie każdej działalności. W skład punktu wchodzi duża sala oraz powierzchnia socjalna, ogrzewanie elektryczne z klimatyzacji. Obiekt doskonały na sklep, gastronomię, bank, aptekę czy punkt obsługi klienta. Użytkowanie wieczyste.
Na sprzedaż tylko górna część nieruchomości. Zdjęcia i reklamy widoczne w ogłoszeniu dotyczą dotychczasowej działalności prowadzonej w lokalu. Możliwość wynajęcia.
Cena podana w ogłoszeniu + VAT.
Polecamy! Uwaga! Doskonała lokalizacja i ekspozycja dla Twojej firmy - KOWAL
Sprzedam atrakcyjną nieruchomość na sklep - punkt obsługi klienta - gastronomię - CENTRUM


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Włocławski, Kowal
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   170.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Mariola Kubacka

Kierownik