Działka na sprzedaż, Toruń pow, Toruń gm, Toruń

Numer zlecenia MIDU380
429 000 PLN 260 za m2
Powierzchnia:
1 650 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
12x135

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Toruń
Lokalizacja:
Toruń
Powierzchnia:
1 650 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

To doskonała oferta dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni!

Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osoby poszukującej działki pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. Należy podkreślić, że na terenie działki zostały doprowadzone wszystkie niezbędne media, co znacznie ułatwia planowanie i prowadzenie działalności.

Położenie w przemysłowej okolicy stanowi istotny atut, gwarantując efektywną komunikację zarówno z punktu widzenia dostaw surowców, jak i dystrybucji gotowych produktów. Dodatkowo, płaska topografia działki ułatwia zagospodarowanie terenu zgodnie z potrzebami przyszłego inwestora.

Aktualnie niezagospodarowana przestrzeń stanowi idealne pole do realizacji koncepcji związanych z działalnością produkcyjną lub usługową. Działka, o której mowa, oferuje potencjał dla różnorodnych przedsięwzięć, a jej powierzchnia umożliwia elastyczne dostosowanie do konkretnych potrzeb i planów inwestora.

Co najważniejsze działkę, można zakupić w pakiecie, który umożliwi przyszłemu nabywcy rozbudowę obiektów, czy też da pozwoli na zbudowanie większej infrastruktury. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, Dzwoń i zapytaj naszego doradce o możliwe rozwiązania i inne Nieruchomości!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 934 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Kulawiak
Ekspert kredytowy Credipass
Toruń pow, Toruń gm, Toruń
 Cena:  429 000 PLN
 Powierzchnia:   1 650  m2
 Liczba pokoi:  0

Filip Ogrodziński

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?