Działka na sprzedaż, Legionowski, Jabłonna gm, Suchocin

Numer zlecenia MIFU514
196 000 PLN 196 za m2
Powierzchnia:
1 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
25 x 37 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Suchocin
Lokalizacja:
Suchocin
Powierzchnia:
1 000 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka w Suchocinie pod zabudowę jednorodzinną na terenie 8 działek wydzielonych zgodnie z MPZP

Korzystny kształt działki i parametry zabudowy z MPZP (2 kondygnacje, wys. 9m). W cenie udział w drodze wewnętrznej o szer. 6m. Atrakcyjna lokalizacja!

Główne atuty:

1. DOSKONAŁA KOMUNIKACJA: przy drodze nr. 630 między NDM a Legionowem i zaledwie 14 km. od granicy Warszawy. Przy ul. Modlińskiej przystanek autobusowy (30 min do PKP Legionowo i W-y Gdańskiej, 50 min do W-wy Centrum) a w odległości 2.5 km stacja kolejowa Janówek (45 min do W-wy Zachodniej)

2. ATRAKCYJNA OKOLICA: Miejscowość w gminie Jabłonna o dużych walorach krajobrazowych i kulturowych (49% lasów, Pałac w Jabłonnie, liczne rezerwaty przyrody) w bezpośrednim sąsiedztwie terenów Natura 2000

3. INFRASTRUKTURA: oświetlone drogi wyposażone w pasy dla rowerów i chodniki, w pobliżu dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, nowoczesne centrum fitness, przedszkola, żłobki szkoły, gminne centrum kultury, pola golfowe, zaledwie 3 km do dużego centrum handlowego w NDM


Zapraszam do kontaktu celem przedstawienia pozostałych atutów działki i najbliższych okolic. W pobliżu m.in. pięknie położone w lesie - urokliwe jezioro z kąpieliskiem i możliwością uprawiania wakeboardingu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
767 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 131 PLN
Legionowski, Jabłonna gm, Suchocin
 Cena:  196 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000  m2

Romuald Wawszczak

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?