Magazyn na sprzedaż, Kielecki, Zgórsko

Numer zlecenia MILA869
5 700 000 PLN 4 750 za m2
Powierzchnia:
1 200.0 m2
Liczba pomieszczeń:
29
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Ytong
Rok budowy:
1980
Stan:
Podwyższony

Opis

Nieruchomość gruntowa z budynkiem biurowo-magazynowym Nieruchomość gruntowa, 4000m2, zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, 1200m2, położona w Zgórsku, gmina Sitkówka-Nowiny. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią nieruchomości niezabudowane i zabudowane budynkami usługowymi oraz domami jednorodzinnymi. Dobrze rozbudowana infrastruktura komunikacyjna. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Teren ogrodzony oraz uzbrojony w sieć: kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wodociągowej, energii elektrycznej, gazową. Budynek biurowo-magazynowy po generalnym remoncie w 2020r., wolnostojący, piętrowy z możliwością zagospodarowania poddasza nad piętrem. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Wykończenie wewnątrz w podwyższonym standardzie. Nieruchomość położona w miejscowości o dużym potencjale gospodarczym. Ogrzewanie gazowe, magazyn nagrzewnice, biura kaloryfery, piętro całość podłogówka. Czujniki dymu, system gazex, 44 kamery, oświetlenie zmierzchowe, alarm, ciepła woda bojler elektryczny, kanalizacja miejska. Nieruchomość gruntowa, 4000m2, zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, 1200m2, położona w Zgórsku, gmina Sitkówka-Nowiny. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią nieruchomości niezabudowane i zabudowane budynkami usługowymi oraz domami jednorodzinnymi. Dobrze rozbudowana infrastruktura komunikacyjna.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
36 691 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Kielecki, Zgórsko
 Cena:  5 700 000 PLN
 Powierzchnia:   1 200.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  29

Anna Juszkiewicz

Agent
Rating: 5 ?