Lokal na wynajem, Katowice, Śródmieście

Numer zlecenia MITO557
768 PLN
Powierzchnia:
20.2 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
3/5
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Wystawiono do wynajmu bardzo atrakcyjną powierzchnię biurową w centrum Katowic.

Powierzchnia w której skład wchodzi jedno pomieszczenie ( 20,23 m2 ) usytuowana jest na trzecim piętrze pięciopiętrowego biurowca.Znakomicie nadaje się na siedzibę małej firmy. Znajduje się w stanie "do wejścia". Biurowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Posiada własny, płatny parking ( 250,00 PLN netto/ miesiąc ). Centrum miasta posiada tę zaletę iż w niewielkiej odległości znajdują się banki, firmy, urzędy oraz inne instytucje niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Do czynszu najmu przyszły najemca musi doliczyć koszty eksploatacyjne w wysokości 15,00 PLN / m2 netto miesięcznie. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  768 PLN
 Powierzchnia:   20.2  m2
 Liczba pokoi:  1

Jacek Pszczółka

Kierownik biura