Lokal na wynajem, Wołomiński, Wołomin gm, Wołomin

Numer zlecenia MIWO349
5 341 PLN
Powierzchnia:
125.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1930

Opis

Budynek w centrum Wołomina przy głównej ulicy, idealne miejsce dla małego sklepu np. spożywczego.

Kamienica której cały parter przygotowany jest działalność handlowo-usługową. Budynek po remoncie, czeka na zrobienie elewacji. W tej chwili trwają jeszcze prace wykończeniowe i porządkowe. Wejście z nową, dużą witryną aluminiową, dwa dodatkowe okna wystawowe od strony ulicy, roleta antywłamaniowa. Wysokość lokalu 3 m, w części ekspozycyjnej podwieszane sufity i tu wys.2,7 m. Na podłodze szlichta, pod nią ogrzewanie podłogowe. Nowe instalacje elektryczne, przydział mocy 25 kW. Ogrzewanie gazowe, nowy piec i zbiornik. Całodobowy monitoring-nieruchomość objęta ochroną z interwencją. Do dyspozycji kilka miejsc postojowych przed i z boku budynku. W najbliższym sąsiedztwie centrum handlowe, dwa biurowce, pizzeria, NFZ, osiedle domów jednorodzinnych, osiedla domów wielorodzinnych, dom kultury. Różna warianty wynajmu, najmniejsza dostępna powierzchnia to 85.m, wtedy mamy część ekspozycyjną bez zaplecza, Może być 118 m, a maksymalnie 164 m. W planach powierzchni i zdjęciach dostępne warianty.

W odległości dwóch przestanków autobusowych, szybkie połączenie z centrum Warszawy.
Możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni o biura, które znajdują się na piętrze kamienicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wołomiński, Wołomin gm, Wołomin
 Cena:  5 341 PLN
 Powierzchnia:   125.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura