Obiekt na sprzedaż, Kłodzki, Nowa Ruda gm, Ludwikowice Kłodzkie

Numer zlecenia MOCA912
275 000 PLN 338 za m2
Powierzchnia:
812.7 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Budynek usługowy bezpośrednio przy ruchliwej trasie.

Budynek o przeznaczeniu usługowym, położony bezpośrednio przy trasie Wałbrzych-Kłodzko.
Główny budynek o całkowitej powierzchni 575 m2 wybudowany na przełomie XIX i XX wieku, na kamiennych fundamentach, częściowo podpiwniczony, o ścianach konstrukcyjnych dochodzących do 60 cm grubości, z drewnianymi stropami.
W latach 80-tych dobudowano część pomocniczą o powierzchni 238 m2, na żelbetowych fundamentach, w całości podpiwniczony, ze stropami żelbetowymi.
Pierwotnie w budynku znajdowała się restauracja z częścią bankietową na piętrze, w ostatnim czasie bar oraz sklep. Budynek w stanie do remontu.
W odległości 4 km znajdują się ośrodki narciarskie w Sokolcu i Rzeczce oraz liczne szklaki turystyczne piesze i rowerowe. Z uwagi na duży ruch samochodowy, jest to bardzo dobra lokalizacja na restaurację i motel. Budynek można dostosować również do wielu innych rodzajów działalności handlowo-usługowej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 141 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 100 PLN
Kłodzki, Nowa Ruda gm, Ludwikowice Kłodzkie
 Cena:  275 000 PLN
 Powierzchnia:   812.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Pięta

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4 ?