Biuro na wynajem, Szczecinecki, Szczecinek

Numer zlecenia MOFU958
675 PLN
Powierzchnia:
18.7 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Do zamieszkania

Opis

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu przestronnego pomieszczenia biurowego. Oferowane pomieszczenie biurowe ma powierzchnię 18,74 m2. Lokal ten doskonale nadaje się do różnorodnych celów, takich jak biuro projektowe, agencja reklamowa, biuro rachunkowe. Lokal można dostosować do swoich indywidualnych preferencji. Dodatkowym atutem jest dostępność miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem. Istnieje również możliwość wynajęcia dodatkowych lokali w budynku o różnych powierzchniach, co umożliwia elastyczne dostosowanie przestrzeni do rozwoju swojej działalności. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółowych informacji i umówienia się na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Szczecinecki, Szczecinek
 Cena:  675 PLN
 Powierzchnia:   18.7  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Grzegorz Krajewski

Kierownik