Duża działka idealna do podziału do inwestycji

Działka na sprzedaż, Tarnogórski, Ożarowice gm, Ożarowice

Numer zlecenia MOJU077
550 000 PLN 94 za m2
Powierzchnia:
5 880 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
140m x 42m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Ożarowice
Lokalizacja:
Ożarowice
Powierzchnia:
5 880 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Zainwestuj pewnie swoje pieniądze w ciągle rozwijającej się lokalizacji z dużym potencjałem!

Przedstawiam Państwu dużą działkę z możliwością podziału na mniejsze działki. Okolica ma duży potencjał biznesowy ze względu na bliskość lotniska. Działka może pełnić funkcje mieszkalną lub usługową. Plan zagospodarowania bierze pod uwagę opcje mieszkalno-usługową. Przez wybudowanie zwykłego garażu, działka automatycznie spełnia funkcje usługową. Powierzchnia bez nachylenia, jedynie z pojedynczymi drzewami z przodu działki. Wszystkie media przy drodze dojazdowej, jaką jest główna droga asfaltowa. Lotnisko znajduje się zaledwie 4 km od działki, co daje wiele możliwości na biznes, jednocześnie ewentualna głośność nie przeszkadza w codziennym odpoczynku na świeżym powietrzu. Na przeciwko znajduje się pizzeria. Blisko do większego supermarketu 700m, piekarnia 1km. Łatwy dojazd do większych miast takich jak: Tarnowskie Góry 20 min, Katowice 30 min, Bytom 30 min, Piekary Śląskie 20 min. Dobra komunikacja miejska.

Moją propozycją biznesową dla tej działki jest parking obsługujący pasażerów lotniska lub noclegi. Lotnisko wciąż otwiera nowe połączenia, co skutkuje coraz większym zainteresowaniem i większą potrzebą usług około lotniskowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 762 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
Tarnogórski, Ożarowice gm, Ożarowice
 Cena:  550 000 PLN
 Powierzchnia:   5 880  m2
 Liczba pokoi:  0

Katarzyna Borak

Doradca ds. nieruchomości