Działka na sprzedaż, Rawski, Rawa Mazowiecka gm, Rawa Mazowiecka

Numer zlecenia MOMU249
1 650 000 PLN 102 za m2
Powierzchnia:
16 183 m2
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Wymiary :
ok. 103 m X 155 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Miasto:
Rawa Mazowiecka
Lokalizacja:
Rawa Mazowiecka
Powierzchnia:
16 183 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Jedyna w mieście - tak duża i przeznaczona do sprzedaży działka pod bud. wielorodzinne i usługi.

Jedyna w mieście - tak duża i przeznaczona do sprzedaży działka pod budownictwo wielorodzinne i usługi. Rawa Mazowiecka jest miastem z dużym deficytem mieszkań - szansą dla małych i dużych deweloperów. Nieruchomość o pow. ponad 16 tys. m2, z możliwością powiększenia (dokupienia) o kolejne 10 tys. m2 + 11.5 tys. m2 + 12,8 tys. m2. W m.p.z.p. teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami - z możliwością budowy budynków mieszkalnych o wysokości do 15 m oraz nachyleniem połaci dachowych od 0,5% do 100%. Wskaźnik intensywności zabudowy na działce bud. od 0,2 do 2,5, a wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej do 70%. Plan ustala wskaźnik wyposażenia w stanowiska do parkowania dla sam. osobowych min. - jedno stanowisko na mieszkanie oraz udział powierzchni biologicznie czynnej - co najmniej 15% działki budowlanej. Przez miasto przebiega trasa S8 - zapewniająca dogodny dojazd do Warszawy i innych dużych miast. Zapraszam do oglądania

Nieruchomość jest idealną ofertą dla deweloperów, którzy budują mieszkania dla osób ceniących sobie spokój i wyciszenie po zgiełku dużego miasta, ale jednocześnie potrzebujących dobrze skomunikowanego miejsca z Warszawą i Łodzią z racji obowiązków zawodowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 455 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
40 766 PLN
Rawski, Rawa Mazowiecka gm, Rawa Mazowiecka
 Cena:  1 650 000 PLN
 Powierzchnia:   16 183  m2

Leszek Trębski

Kierownik biura