Sprzedaż, działka, Olsztyński, Gietrzwałd gm, Łupstych

Numer zlecenia MOQY818
310 000 PLN   320 000 PLN   203 za m2
Powierzchnia:
1 527.0 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30,5 x 50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łupstych
Lokalizacja:
Łupstych
Powierzchnia:
1 527.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA NA OSIEDLU WIDOK W Łupstychu NIEOPODAL J. KRZYWEGO W ODLEGŁOŚCI 8 KM OD ŚRÓDMIEŚCIA OLSZTYNA.

Atrakcyjna, duża, płaska i prostokątna działka budowlana z pojedynczymi drzewami o wymiarach 30 x 50 mkw dla wymagających klientów ceniących sobie dobre sąsiedztwo. Działka ta jest idealnym miejscem na budowę wymarzonego dużego domu. Zlokalizowana na nowo powstającym osiedlu willowym Widok w obrębie Łupstych. Położona w cichej i spokojnej okolicy, wśród terenów zielonych i lasów w odległości 500 m od J. Krzywego. Dodatkowe atuty to możliwość dojazdu do Śródmieścia Olsztyna (ok. 8 km) z dwóch stron tj.zarówno od ul. Sielskiej jak i Bałtyckiej. Dostępne media: prąd, woda i kanalizacja w drodze.Idealna oferta dla osób, którzy cenią lokalizację na przedmieściach miasta w otoczeniu wspaniałej przyrody, a jednocześnie chcących szybko i bezproblemowo dotrzeć do miasta. Szczerze polecam!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 213 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 972 PLN