Obiekt na sprzedaż, Golubsko-Dobrzyński, Kowalewo Pomorskie gm, Elzanowo

Numer zlecenia MORA514
299 000 PLN 1 335 za m2
Powierzchnia:
224.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Obiekt do własnej aranżacji, przy ruchliwej drodze krajowej nr.15

Obiekt handlowo-usługowy usytuowany przy ruchliwej drodze nr 15, stanowiącej główne połączenie Torunia z Mazurami. Umiejscowiony zaledwie 20km od Torunia, o tyle blisko by w pół godziny znaleźć się w centrum aglomeracji, o tyle daleko, by móc zapomnieć o zgiełku miasta.
Stan surowy-zamknięty oferowanej nieruchomości pozwala na dowolną aranżację obiektu wedle własnych upodobań, oraz dostosowanie jej pod wiele typów działalności takich jak sklep, hurtownię, gastronomię, produkcję, przedszkole lub inną działalność.

Nieruchomość przeznaczona dla przedsiębiorców, to idealne miejsce do prowadzenia różnorakiej działalności gospodarczej, usługowej, magazynu, placówki handlowej, gastronomii.. spektrum możliwości jest naprawdę duże!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 241 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Zbigniew Bączek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 698 PLN
Golubsko-dobrzyński, Kowalewo Pomorskie gm, Elzanowo
 Cena:  299 000 PLN
 Powierzchnia:   224.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Zbigniew Bączek

Agent nieruchomości