Obiekt na sprzedaż, Kościański, Czempiń gm, Czempiń

Numer zlecenia MORI965
5 900 000 PLN   9 000 000 PLN   2 950 za m2
Powierzchnia:
2 000.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Pałac idealnie położony pod działalność hotelarską blisko trasy Poznań-Wrocław oraz autostrady A2, szybki dojazd do lotniska, dobrze skomunikowany z Poznaniem i Wrocławiem.


PAŁAC- 2000 MKW
DZIAŁKA- 41300 MKW
Pałac w Czempiniu - ok. 40 km od Poznania, został wzniesiony w końcu XVII w. przebudowywany był w latach 1729-1739.
3 kondygnacje (parter, piętro, poddasze oraz piwnica)
W pałacu znajduje się 10 sal konferencyjnych: na parterze 3 sale, na pierwszym piętrze 7 sal konferencyjnych. Wszystkie wyposażone są w sprzęt szkoleniowy. Dodatkowo do dyspozycji gości na antresoli poddasza oferujemy salę freskową mieszczącą 60 osób.

Stan techniczny budynku dobry. Konieczność wykonania remontu kotłowni, wymiany okien, prac malarskich. Obecnie rozpatrywany jest sposób ogrzewania obiektu kocioł na pelety+ kocioł gazowy.
Pozwolenie na budowę oficyny przypałacowej o powierzchni 2000 m2 + dokumentacja. 35 pokoi, kuchnia dla całego zespołu, sala balowa, sala restauracyjna. W ramach umowy o zastępstwie inwestorskim właściciel gotowy jest przeprowadzić konieczne remonty oraz wybudować oficynę pod potrzeby przyszłego właściciela.

Oferta obejmuje również przygotowanie obiektów do działalności gospodarczej np. hotelarstwo i gastronomia ze zgodami urzędów + dokumentacją, wyposażenie w meble oraz urządzenia a także rekrutację załogi.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 480 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Kryspin Walentynowicz
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
138 619 PLN