Działka na sprzedaż, Łódź, Bałuty

Numer zlecenia MOWU449
860 000 PLN 451 za m2
Powierzchnia:
1 905 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
29/80; 137/29

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Bałuty
Powierzchnia:
1 905 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka o powierzchni 1905 mkw w obrębie lasu Łagiewnickiego w prestiżowej dzielnicy Łodzi!

Prezentuję atrakcyjną działkę położoną w obrębie Lasu Łagiewnickiego w prestiżowej dzielnicy Łodzi. Działka ma powierzchnię 1905 mkw. Do działki prowadzi utwardzona droga dojazdowa. Działka jest bardzo dobrze zorientowana na strony świata. Wjazd od strony północnej. Działka ma kształt nieregularny. Ma płaskie ukształtowanie oraz pojedyncze drzewa. Na działce znajdują się : gaz, światłowód, prąd i woda w bliskiej odległości. Nie ma kanalizacji. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się pięknie zagospodarowane ekskluzywne domy. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego co stanowi nie lada gratkę dla osób poszukujących spokoju, ciszy i pięknych krajobrazów. Rewelacyjne miejsce dla miłośników przyrody z nieutrudnionym dojazdem do centrum miasta. Zapraszam na prezentację.

Prestiżowa działka o powierzchni 1905 mkw wśród ekskluzywnych domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego. Dojazd na działkę drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, prąd, światłowód, gaz. Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Rewelacyjna lokalizacja. Zapraszam

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 882 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Bałuty, Bałuty
 Cena:  860 000 PLN
 Powierzchnia:   1 905  m2

Aleksandra Kłos Krysztofczyk

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?